navrh webstranky zdarma

Dizajn podľa predstáv

Webstránky tvoríme výlučne cez redakčný systém WordPress. WordPress nám dáva množstvo výhod a veľkú mieru škálovateľnosti, preto vieme pripraviť akúkoľvek stránku podľa vašich predstáv. Od jednostránkovej webstránky až po náročnejšie portfólia s blogom poprepájané na sociálne siete. 

Responzívny web

Responzívny dizajn je prispôsobenie stránky pre rôzne zariadenia podľa rozlíšenia obrazovky zariadenia. Dizajn webstránky bude pripravený pre počítač, tablet aj mobilný telefón.

Google taktiež začal uprednostňovať stránky, ktoré majú pripravené mobilné verzie čo v podstate lepšie umiestnenie vašej stránky pri vyhľadávaní.

uvodny obrazok webstranky
Webstranka, odkaz na cenník

Tvorba webstránok

Pripravíme pre vás webstránku presne podľa vašich predstáv. Ak potrebujete osobnú stránku, portfólio či blog, ste na správnom mieste. 

Eshopy s webstránkou

Eshop vytvárame pomocou doplnku Woocommerce, ktorý si prispôsobíme a preprogramujeme presne podľa potrieb. 

Samozrejmosťou je implementácia platobných brán, skladové hospodárstvo, kategorizácia produktov či zľavové kupóny. Eshop obsahuje všetko to, čo má moderný eshop mať.

Eshop s webstránkou, odkaz na cenník
udrzba stranok

Údržba stránok

Dnes už nie sú webstránky jednoduché ako pred pár rokmi. Ako každý systém, aj webstránky potrebujú údržbu v podobe aktualizácií systému, databáz ci rôznych serverových nastavení. 

O všetko sa postaráme ak budete mať záujem. 

Zaškolenie do systému

Vytvorením webstránky spolupráca nekončí. Radi vás zaškolíme tak, aby ste si vedeli upravovať webstránku neskôr aj sami. Úpravu obrázkov, textov na stránke, pridávanie a úprava produktov budú pre vás jednoduché úkony.

Taktiež vám pošleme sériu videonávodov, vďaka ktorým nikdy nezabudnete ako sa stránka upravuje.

zaskolenie do systemu

Doplnkové služby

Nastavenie emailov

Používanie emailov s vlastnou doménou pridáva na vašej profesionalite. Pomôžeme vám s nastavením emailov ako takých a samozrejme aj mailových klientov (Outlook, Thunderbrid, maily v mobile,...)

SEO optimalizácia

Lorem ipsum dolor sit amet, cons elit, sed do eiusmod tempor incint ut labore.

Odstránenie chýb na stránke

Ak vám na stránke vyskočila chyba alebo nefunguje vôbec, radi vám pomôžeme. Naši klienti majú 30-dňovu podporu v cene webstránky.

Expresné dodanie

Potrebujete webstránku rýchlo a bez kompromisov? Sme tu pre vás. Webstránky vieme dodať v závislosti od náročnosti aj do 2 dní bez ohľadu na to či je pracovný deň, víkend či sviatok.

Mesačná správa webstránky

Nemáte čas na úpravu webstránky, textov či produktov? Nechajte to na nás, iba nám pošlete čo treba spraviť.